secop

کمپرسور سکاپ

Share on facebook
Share on pinterest
Share on telegram
Share on twitter
Share on whatsapp

معرفی کمپرسور سکاپ

کمپرسور سکاپ به دلیل مصرف انرژی پایین، سطح صدای کم، راندمان بالا و بازده علمکرد زیادی که دارد به یکی از معتبر ترین برند های کمپرسور یخچالی تبدیل گردیده است. از سال 2010 کمپرسور های یخچال دانفوس با برند سکاپ به بازار عرضه شدند. این کمپرسور ها برای کاربرد در یخچال‌ ها و فریزهای خانگی و نیمه‌ صنعتی مناسب هستند. کمپرسور های سکاپ از نوع هرمتیک بوده و به علت بازدهی و ضریب عملکرد بالا، آلودگی صوتی کم و مصرف انرژی بهینه گزینه مناسبی برای کاربرد های خانگی به شمار می‌روند.

کمپرسور یخچال مجموعه ای از پیستون، میلنگ و سوپاپ ها می باشد که با انجام فرآیند هایی وظیفه خود را به درستی انجام می دهد تا چرخه سرمازایی یخچال کامل گردد. میلنگ با چرخش دورانی خود باعث می شود پیستون ها بالا پایین گردند و دقیقا کاری شبیه تلمبه زدن می باشد و با کار متناوب باز و بسته شدن سوپاپ ها، که این فرآیند موجب می شود گاز درون لوله ها و همچنین سیلندرها به جریان درآید.

از با کیفیت ‌ترین و پر فروش ‌ترین موتور یا کمپرسور های یخچال می ‌توان به کمپرسور دانفوس یا سکاپ کنونی اشاره داشت که قدرت آن به شرح زیر است:

کمپرسور 3/4 سکاپ

کمپرسور 1/2 سکاپ 

کمپرسور 1/3 سکاپ 

کمپرسور 1/4+ سکاپ

کمپرسور 1/4 سکاپ 

کمپرسور 1/5 سکاپ

در این مطلب میخوانید

2 مدل اصلی کمپرسور سکاپ

مدل سیستم های خنک‌ کننده‌ ی ثابت مربوط به استفاده‌ های خانگی، فروشگاه های مواد غذایی، شرکت های تولیدی مواد غذایی و کاربرد های پزشکی است. مدل دیگر یعنی سیستم های خنک‌ کننده‌ی متحرک (که با برق باتری یا DC راه‌اندازی می‌شود)، برای استفاده در اتومبیل، کامیون، وسایل نقلیه‌ ی مخصوص تازه‌ نگهداشتن مواد غذایی و پزشکی، باکس‌ های خنک‌ کننده قابل ‌حمل و تجهیزات خنک ‌کننده‌ ی خورشیدی کاربرد دارد که درحال پیشی ‌گرفتن از همتایان و بعده گرفتن رهبری جهانی است و مدت زیادی است که بعنوان انتخاب اول مشتریان در سرتاسر جهان قرار گرفته است.

secop
انواع کمپرسور سکاپ

تاریخچه شرکت سکاپ

کمپانی سکاپ پیش از این با نام دانفوس (Danfoss) شناخته می‌شد. سکاپ یکی از بنیان‌ گذاران تکنولوژی کمپرسور های مدرن است که سابقه ‌ی حضورش در بازار جهانی به اوایل سال 1950 میلادی یعنی حدود 70 سال پیش باز می‌گردد. این تجربه ‌ی ارزشمند بعلاوه‌ ی حضور کارکنان بسیار متعهد باعث شده است که کمپانی سکاپ عمیقا بر روی توسعه و نوآوری در تکنولوژی کمپرسور های مدرن متمرکز شود و رهبری بازار را در جهت عملکرد استاندارد و بهینه در مصرف انرژی و سازگار بودن با محیط زیست کسب کند.

secop
سکاپ

کمپرسور سری سکاپ KAPPA

سکاپ در کارخانه ای که به در اتریش تاسیس نموده است در سال 2013 از پمپ یخچالی سری KAPPA رونمایی نمود. کاربرد این سری از کمپرسور های سکاپ عموما در محصولات خانگی که به بازده بالای برودتی احتیاج دارند می باشد. کمپرسور یخچال سری KAPPA سازگار با گاز R600a می باشد و به دلیل بهره مندی از راندمان بالا، سطح صدای پایین و قدرتمند بودن آن، موجب رضایت تمامی مصرف کنندگان این موتور یخچالی شده است.

گاز مبرد: R600a,R134a

ظرفیت جابجایی مبرد:5.6-11.2 CM3

محدوده ولتاژ:200V-220V

محدوده فرکانس:50/60 HZ

محدوده کاربرد: LBP (زیر صفر)

کمپرسور سکاپ سری NL

یکی از پر فروش و معروف ترین کمپرسور های SECOP ، کمپرسور سری NL است که در سال 1990 در کارخانه آلمان طراحی و تولید شد. این کمپرسور به دلیل کارایی و شکل ظاهری، محبوبیت بالایی بین مصرف کنندگان موتور یخچال دارا می باشد و در حال حاضر یکی از پر فروش ترین های سکاپ است که در کارخانه کشور اسلواکی تولید می گردد. کمپرسور سکاپ سری NL به دلیل اطمینان بالایی که در طراحی آن وجود دارد محدوده ظرفیت برودتی بزرگی را شامل می شود و ضمن اینکه عمده استفاده آن در یخچال و فریزر های خانگی است، سرمایش قسمت محصولات صنعتی کوچک مانند فریزر های صندوقی را تامین می نماید.

گاز مبرد: R134a, R404A, R290, R600a

ظرفیت جابجایی مبرد: 6.13-14.65 CM3

محدوده ولتاژ:115V-220V

محدوده فرکانس: 50/60 HZ

محدوده کاربرد: LBP,LBP+MBP,MBP,HBP

کمپرسور 1/5 سکاپ
کمپرسور 1/3 اسب بخار سکاپ مدل NL11MF

کمپرسور سکاپ سری GS

سکاپ در کارخانه خود که واقع در کشور آلمان است به منظور توسعه محدوده کاربرد های کمپرسور هرمتیک اقدام به طراحی و تولید کمپرسور یخچال سری GS نمود. این موتور یخچالی به علت پوسته بزرگ خود، توانایی ایجاد ظرفیت برودتی بالایی را دارد و به همین علت مناسب ترین گزینه برای یخچال و فریزر های ویترینی در برخی ابعاد می باشد. هم اکنون این کمپرسور در کشور اسلواکی و تحت کیفیت بالای سکاپ تولید و ارائه می گردد.

گاز مبرد: R134a, R404a

ظرفیت جابجایی مبرد: 21.2-33.8 CM3

محدوده ولتاژ: 220 V

محدوده فرکانس: 50/60 HZ

محدوده کاربرد: LBP,MBP,MBP+HBP,HBP

کمپرسور سکاپ سری SC

در سال 1970 در کارخانه آلمان کمپانی سکاپ، سری قدرت مند SC تولید و ارائه گردید که این سری از موتور یخچالی دانفوس استاندارد جدیدی را در صنعت برودت ایجاد کرده است. کمپرسور سری SC عموما در بخش های کوچک سرمایش مانند یخچال فریزر های ویترینی در ظرفیت های گوناگون استفاده می شود. مدل جدید تری از کمپرسور سری SC که ازنوع دور متغییر می باشد و سازگار با مبرد R290 است، به عنوان محصولات جدید کمپانی سکاپ به تازگی معرفی شده و به دلیل کنترل دور موتور ضمن اینکه مصرف انرژی پایین تری دارد، باعث افزایش راندمان سیستم نیز می گردد.

گاز مبرد: R404A, R407C, R290, R134a

ظرفیت جابجایی مبرد: 10.29-41.9 CM3

محدوده ولتاژ:115V-220V

محدوده فرکانس: 50/60 HZ

محدوده کاربرد: LBP,LBP+MBP,MBP,MBP+HBP,HBP,MBP+LBP+HBP

کمپرسور 1/2 اسب بخار سکاپ مدل SC18G
کمپرسور 1/2 اسب بخار سکاپ مدل SC18G

کمپرسور سکاپ سری BD

برای تولید سرمایش در یخچال های قابل حمل به موتور یخچالی نیاز است که بتواند با برق خودرو که برق DC است به درستی کار کند، از این رو سکاپ در سال 1977 در کارخانه فلنزبورگ آلمان اقدام به تولید اولین نمونه از کمپرسور جریان مستقیم سری BD نمود. از جمله موارد مصرف کمپرسور یخچالی سری BD می توان در خودرو های سواری، وانت، کامیونت و اتوبوس نام برد که این کمپرسور توانایی را اندازی با برق جریان مستقیم 12 و 24 ولت را دارا می باشد. هم اکنون مدل جدید تری از این کمپرسور ویژه استفاده در زیر ساخت های مخابراتی طراحی گردیده است که توانایی کار برق جریان مستقیم 48 ولت را دارا می باشد.

از مزایای اصلی این کمپرسور برق مستقیم سکاپ می توان به وزن پایین، موتور دور متغیر، قابلیت راه اندازی با باطری و قابلیت راه اندازی با پنل خورشیدی اشاره نمود.

گاز مبرد: R134a, R600a, R290

ظرفیت جابجایی مبرد: 1.41-10.16 CM3

محدوده ولتاژ: 12V,24V,48V

محدوده فرکانس: 50/60 HZ

محدوده کاربرد: MBP,LBP+MBP,LBP+MBP+HBP

کمپرسور سکاپ سری XV

سری XV کمپرسور سکاپ از کمپرسور های دور متغیر این برند و نماد خلاقیت و طراحی بهینه در بخش تحقیق و توسعه کارخانه اسلواکی کمپانی سکاپ می باشد که در سال 2013 به بازار ارائه گردید. کمپرسور یخچال دانفوس سری XV به علت شکل ظاهری در صنعت تولید یخچال و فریزر های خانگی انقلابی بزرگ ایجاد کرد که علاوه بر افزایش حجم فضای یخچال موجب کاهش مصرف انرژی شده است.

از مزیت های منحصر به فرد کمپرسور SECOP سری XV می توان به وزن زیر 5 کیلو، ارتفاع کم، COP بالا، سطح صدای پایین و دوستداری محیط زیست اشاره نمود.

گاز مبرد: R600a

ظرفیت جابجایی مبرد: 5-7.7 CM3

محدوده ولتاژ:115V-220V

محدوده فرکانس: 50/60 HZ

محدوده کاربرد: LBP,LBP+MBP,MBP

کمپرسور سکاپ TL

کمپرسور سکاپ مدل TL به دلیل طراحی هوشمندانه و ظرفیت مناسبی که دارد از زمان تولید در سال 1960 تا کنون تغییری در شکل ظاهری نداشته و با همان شکل و فرم قبلی هم اکنون به بازار ارائه می گردد و عموما در صنایع تولیدی لوازم خانگی بیشترین مصرف را دارا می باشد.

گاز مبرد : R404A, R290, R134a, R600a

ظرفیت جابجایی مبرد: 2.61-10.13 CM3

محدوده ولتاژ: 115V-220V

محدوده فرکانس: 50/60 HZ

محدوده کاربرد: LBP,LBP+MBP,MBP,MBP+HBP,HBP,MBP+LBP+HBP

کمپرسور سکاپ سری DELTA

برای تامین نیاز محصولات خانگی و صنعتی کوچک که احتیاج به بازده بالای تولید برودت دارند کمپانی سکاپ در سال 2013 در کارخانه جدید التاسیس خود در کشور اتریش اقدام به طراحی و تولید کمپرسور سری DELTA نموده است. از مزایای منحصر به فرد موتور یخچالی سری DELTA می توان به سطح انرژی بسیار بالا A+++، وزن بسیار پایین، طراحی برد مجتمع و کوچک شدن کمپرسور، نصب لوازم و شیر آلات بر روی کمپرسور اشاره کرد.

گاز مبرد: R600a

ظرفیت جابجایی مبرد: 3-6.2 CM3

محدوده ولتاژ: 115-220V

محدوده فرکانس: 50/60 HZ

محدوده کاربرد: LBP,MBP.LBP+MBP+HBP

کیاسرما بهترین انتخاب برای خرید انواع کمپرسور سکاپ

برای خرید ، دیدن مشخصات و کاتالوگ و بررسی انواع کمپرسور سکاپ میتوانید به صفحه فروشگاه مخصوص کمپرسور سکاپ سایت کیاسرما سربزنید و یا با شماره های مندرج در انتهای سایت تماس حاصل فرمایید.

سبد خرید

خروج
خروج
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
کلید اسکرول خودکار به بالا
اینستاگرام یوتیوب واتس آپ واتس آپ تلگرام