فروش به شركت ها

در مجموعه کیاسرما ایرانیان امکان خرید آنلاین با ارائه پیش فاکتور و دریافت فاکتور رسمی با مالیات ارزش افزوده برای شما عزیزان محیا شده است.

*عزیزان توجه داشته باشید چنانچه محصول موردنظرتان را در وبسایت نیافتید میتوانید با راه های ارتباطی موجود تماس بگیرید تا ما محصولات را با بهترین قیمت در اختیار شما بگذاریم.*

تامین ابزار و تجهیزات شرکت ها و کارخانجات

کیاسرما با عمده فروشی دستگاه ها، ابزارهای مصرفی و تجهیزات صنعتی و برودتی به شرکت های بزرگ و کارخانجات صنعتی و تولیدی خدمت رسانی می کند.
با گذشت بیش از یک دهه از شروع به کار کیاسرما امروزه شرکت ها و کارخانجات بسیاری مشتری و طرف قرارداد کیاسرما هستند و با بهترین قیمت و شرایط ویژه ابزار و تجهیزات خود را تامین می کنند.

مشاوره فنی تخصصی رایگان

یکی از مشکلات شرکت ها در خرید و تامین ابزار و تجهیزات ، اطلاع از انواع ابزارهای موجود در بازار یا پیدا کردن ابزار و تجهیزات مناسب برای انجام کاری خاص و یا انتخاب بهترین گزینه از میان چندین برند و مدل مختلف ابزار و تجهیزات است. کیاسرما با بهره گیری کارشناسان متخصص و مجرب سعی در حل این مشکل نموده تا کلیه شرکت ها و کارخانجات بتوانند برای خرید انواع ابزار آلات و تجهیزات مورد نیاز خود مشاوره فنی رایگان دریافت نمایند و بهترین ابزار و تجهیزات را به صورت عمده با توجه به نیاز و نوع کار خود انتخاب و خریداری نمایند.

ارائه فاکتور رسمی

یکی دیگر از دغدغه های شرکت ها در تامین ابزارهای مورد نیاز، دریافت فاکتور رسمی با کسر مبلغ قانونی مالیات است. کیاسرما تنها سایت فروش عمده ابزار آنلاین است که فاکتور رسمی به مشتریان خود ارائه میدهد و از این طریق شرکت ها می توانند بدون نگرانی از شرایط مالیاتی و دریافت فاکتور رسمی ابزار و تجهیزات خود را خریداری نمایند

قیمت نمایندگی و فروش مستقیم

قیمت نیز از شرایط مهم شرکت ها در انتخاب یک فروشگاه به عنوان تامین کننده است که کیاسرما با توجه به اینکه نماینده رسمی چندین برند معتبر بازار است و همچنین سال های سال تجربه حضور در بازار سنتی را دارد، توان بالایی در ارائه بهترین قیمت را دارد و شرکتها می توانند با بهترین قیمت ابزارها و تجهیزات مورد نیاز خود را از کیاسرما خریداری نمایند.

ارسال به سراسر کشور

ارسال به تمام نقاط کشور حتی تا دورترین شهرهای ایران یکی دیگر از خدمات کیاسرما به مشتریان خود می باشد. کلیه خرید های شما عزیزان با بسته بندی های مقاوم و مستحکم تحویل شما خواهد شد.

ارائه پیش فاکتور

در راستای فروش شرکتی و ارائه فاکتور رسمی، ارائه پیش فاکتور از خدمات متداول کیاسرما به شرکت ها و کارخانجات می باشد که قبل از خرید از طریق پیش فاکتور، استعلام قیمت انجام خواهد شد.
سالهاست دپارتمان فروش شرکتی در کیاسرما ایجاد شده تا شرکت ها و کارخانجات تولیدی و صنعتی بتوانند از امکانات و خدمات ویژه کیاسرما در فروش شرکتی مانند مشاوره تخصصی رایگان، ارسال به سراسر ایران، ارائه فاکتور رسمی و دیگر امکانات ویژه کیاسرما استفاده نمایند.
برای اطلاع از شرایط ویژه خرید و تامین ابزارها و تجهیزات مورد نیاز شرکت میتوانید با راه های ارتباطی کیاسرما از طریق سایت کیاسرما ، تلفن های کیاسرما و خرید حضوری تماس حاصل نمایید.

ویژگی هایی مانند ارائه فاکتور رسمی ، ارائه بهترین قیمت ، پشتیبانی بسیار قوی و اصالت کالاها تضمین کیفیت همکاری ماست.

برای دریافت پیش فاکتور و مشاوره با شماره های مندرج در انتهای سایت تماس حاصل فرمایید و یا از طریق واتساپ با شماره 09127151341 با ما در تماس باشید.

شماره تلفن های تماس کیاسرما:

تلفن خط 1 :02177619781

تلفن خط 2 :02177619842

گروه صنعتی کیاسرما ایرانیان

اینستاگرام www.instagram.com/kia_sarma