کمپرسور یخچال

کمپرسور یخچال

مهمترین بخش یخچال فریزر شما دستگاه کمپرسور یا همان موتور کمپرسور که از کلمه انگلیسی Compressor به معنی فشرده کردن می باشد، گرفته شده است.

ادامه مطلب

secop

کمپرسور سکاپ

کمپرسور سکاپ به دلیل مصرف انرژی پایین، سطح صدای کم، راندمان بالا و بازده علمکرد زیادی که دارد به یکی از معتبر ترین برند های کمپرسور یخچالی تبدیل گردیده است.

ادامه مطلب

روغن بیتزر

روغن کمپرسور بیتزر

روغن کمپرسور بیتزر محصول کشور آلمان یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین روغن های کمپرسور در جهان شناخته می شود. روغن های بیتزر سنتتیک عمدتا در سیستمهای سرمایشی ، تهویه مطبوع و پمپ های حرارتی استفاده می شوند.

ادامه مطلب

گاز مبرد هانیول

گاز مبرد هانیول

هانیول کمپانی هانیول HONEYWELL یکی از بزرگ ترین و مدرن ترین تولید کنندگان گاز های برودتی در جهان می باشد. کمپانی هانیول مجموعه ای چند ...

ادامه مطلب

گاز R22

گاز R22

گاز ۲۲ یا مبرد R22 ، نوعی گاز مبرد هستند که در سیستم های برودتی یا تهویه مطبوع تزریق می شوند. دی کلروفلورومتان ها (گاز R22) عضوی از خانواده بزرگتر هیدروفلوئرو کربن ها (HCFC) هستند.

ادامه مطلب

روغن کمپرسور سانیسو

روغن سانیسو SUNISO

روغن کمپرسور های سرمایشی سانیسو یکی از با کیفیت ترین و مرغوب ترین روغن های کمپرسور های برودتی در جهان می باشد که مورد تایید تمامی متخصصان، مهندسان و صاحبان صنایع می باشد

ادامه مطلب

گاز R407c

گاز R407c

گاز R407 یا گاز R407c مخلوطی از هیدروفلوروکربن های استفاده شده به عنوان سرد کننده است این گاز ترکیبی گاز زئوتروپیک از دیفلورومتان (R32)، گاز پنتافلورواتان (R125) و گاز تترافلورواتان (R134) است.

ادامه مطلب

گاز مبرد R134a

گاز مبرد R134a

تترافلوئورواتان یا R134a (به انگلیسی Tetrafluoroethane) با فرمول شیمیایی CH۲FCF۳ یک ترکیب شیمیایی است؛ که جرم مولی آن ۱۰۲٫۰۳ g/mol می‌ باشد. شکل ظاهری این ترکیب، گازی بی ‌رنگ است.

ادامه مطلب

کاتالوگ روغن کمپرسور بیتزر

کاتالوگ روغن کمپرسور بیتزر

در صنایع مختلف برای محافظت، جلوگیری از سایش و خوردگی قطعات به کار رفته در یک سیستم، از روغن استفاده می کنند تا قطعات به راحتی روی هم حرکت کرده و اصطکاک کاهش یابد و در پی آن هزینه تعمیر و نگه داری سیستم ها نیز بهینه شود.

ادامه مطلب

r410feature

گاز مبرد R410

معرفی مشخصات گاز مبرد R410 گاز فریون R410 با فرمول شیمیایی ترکیبی از HFC میباشد که برای برنامه های جدید گاز R22 طراحی شده است. البته ا...

ادامه مطلب