R600A Refrigerant Gas

گاز مبرد فریون R600A (آر 600 آ)

گاز مبرد فریون رفریجرانت Refrigerant Gas R600A

R600 (بوتان) و R600a (ایزوبوتین) برای تاسیسات تبرید استفاده می‌شود. این مبرد همچنین مناسب برای استفاده در یک پمپ حرارتی است، به ویژه برای دماهای بالاتر از ۸۰ درجه سانتی‌گراد. ترکیب شیمیایی این گاز با فرمول HC(CH۳)۳ است این ترکیبات از خانواده آلکان ها بوده و با داشتن ۳ کربن از جمله ساده ترین آن ها به حساب می آیند.از این ترکیبات به عنوان خوراک در صنایع پتروشیمی استفاده می شود. از جمله کاربردهای دیگر این ترکیبات علاوه بر برودت (گاز مبرد R600 ) میتوان به استفاده از آن ها به عنوان پیشران در قوطی های فشرده مواد آئروسول،صنایع تولید فوم و استفاده آن ها در کپسول های سوخت اشاره کرد.

R600a

گازهای مبرد هیدروکربنی، سازگار با محیط زیست، غیر سمی و بدون اثرات تخریبی بر روی لایه ازون بوده و جایگزین بسیار مناسبی برای گازهای مبرد کلرو فلوئورو کربن ها یا همان CFC ها می باشند. گازهای مبرد هیدروکربنی همچنین از منظر اقتصادی و بهره وری انرژی از جایگاه بسیار خوبی برخوردارند، به طوری که معمولا از مبردهای CFC و HFC بهره وری انرژی بالاتر و قیمت خرید پایین تری دارند.

ویژگی فیزیکی مبرد R600A :

کیاسرما بهترین انتخاب برای خرید انواع گاز فریون

برای خرید ، دیدن مشخصات و کاتالوگ و بررسی انواع گازهای فریون میتوانید به صفحه فروشگاه مخصوص گاز های فریونی سایت کیاسرما سربزنید و یا با شماره های مندرج در انتهای سایت تماس حاصل فرمایید.

کارشناس کیاسرما

کارشناس کیاسرما

0 موارد سبد خرید
کلید اسکرول خودکار به بالا
اینستاگرام یوتیوب واتس آپ واتس آپ تلگرام